Konkurs Microsoft Tech Pill Challenge 2019

Konkurs Tech Pill Challenge Microsoft jest coroczną szansą dla nauczycieli-ekspertów Microsoft (MIE Expert – Microsoft Innovative Educator Expert) na bezpłatny wyjazd na ogólnoświatowe spotkanie z innymi edukatorami.  W tym roku miejscem spotkania jest Sydney w Australii., 23-26.03.2020. Sześciu polskich uczestników reprezentuje Polskę, dwanaście innych osób też otrzymało wyróżnienia i nagrody. Miło poinformować, że także otrzymałam wyróżnienie. Jak wziąć udział i co dokładnie jest do wygrania?

  1. Należy dołączyć do grona MiE Expert (złożenie i zaakceptowanie przez Microsoft Polska aplikacji około maja/czerwca co roku)

2. W tym roku zadaniem w konkursie Tech Pill było nagranie dwuminutowego filmiku w języku angielskim w jednym z czterech tematów. Ja wybrałam temat: jak tworzysz pozytywną atmosferę na lekcji? Film wiąże się oczywiście z wykorzystywaniem narzędzi Microsoft na lekcjach.

3. W konkursie można wygrać: bezpłatny wyjazd na ogólnoświatowe spotkanie edukatorów (w tym roku 6 osób z Polski), w ramach wyróżnienia (w tym roku to 12 osób z Polski): artykuł online o swoim dorobku zawodowym na stronie Antony’ego Salcito (dyrektor ds edukacji Microsoft) i dyplom uznania.

Zachęcam wszystkich, którzy szukają nowych inspiracji na swojej edukacyjnej drodze!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s