Tydzień Edukacji Globalnej CEO – klimat

Tydzień Edukacji Globalnej 18-25.11.19 to akcja Centrum Edukacji Obywatelskiej, wspomagająca szkoły w realizacji celów zrównoważonego rozwoju.Rewelacyjnie przygotowane, gotowe do użycia materiały, gry, plakaty, scenariusze. W SP 35 Gdańsk wspieramy działania ekologiczne na rzecz klimatu. Zachęcamy do ograniczania plastiku, zdrowego stylu życia, zwiększamy świadomość ekologiczną, sadzimy drzewka w szkolnym ogrodzie.
Cele zrównoważonego rozwoju na lata 2015-2030, przyjęte przez 193 państwa członkowskie ONZ, obejmują szeroki zakres wyzwań, takich jak ubóstwo, głód, zdrowie, edukacja, równość płci, zmiany klimatu, zrównoważony rozwój, pokój, sprawiedliwość społeczna.
W zakresie wsparcia klimatycznego, wypełnialiśmy plakaty o realizacji konkretnych zadań ekologicznych, np. rezygnacja z plastikowych słomek. Omawialiśmy cele zrównoważonego rozwoju, przedstawialiśmy je po angielsku. Sadzimy też drzewka i opiekujemy się nimi.
ŚWIADOMOŚĆ NASZEGO WPŁYWU NA CODZIENNOŚĆ WZRASTA!

https://ekologia.ceo.org.pl/klimat-to-temat/materialy/materialy-graficzne?fbclid=IwAR2CKgg_RVY19znJ75XPlVsAsmBbdR-P7vCNYE4tb4Sq9hzS_odyC8Ixyj4

ktf_kalendarz_miesiac_dla_klimatuktt_plakat_klimat (1)btybtybtybty

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s